Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zajęcia dodatkowe

Czcionka:

KATALOG ZAJĘĆ DODATKOWYCH

w Gimnazjum ZSP Nowy Staw

w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

JĘZYK POLSKI – Izabela Socińska

  • zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (wtorek, środa 13.30 – 14.00, poniedziałek 13.30 – 14.20)

 

JĘZYK POLSKI –  Agnieszka Pliszka – Czapp

  • koło polonistyczne (piątek 7.15 – 8.00)
  • zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (czwartek 7.15 – 8.00)

 

JĘZYK POLSKI –  Anna Wojciechowska

  • zajęcia wyrównawcze, praca z uczniem zdolnym (poniedziałek, czwartek, piątek 13.30 – 14.00)

 

HISTORIA – Teresa Jędrzejewska

  • zajęcia wyrównawcze z historii (środa 14.25 – 15.10)

 

HISTORIA – Izabela Czartoryska-Grzmil

  • zajęcia wyrównawcze z historii (środa 13.30 – 15.10)

 

JĘZYK ANGIELSKI – Bogusław Wilkocki

  • zajęcia dodatkowe z j. angielskiego (poniedziałek 13.35 – 14.20, czwartek 13.35 – 14.30)

 

JĘZYK ANGIELSKI – Małgorzata Sawicka

  • zajęcia dodatkowe z j. angielskiego (poniedziałek  - w miarę potrzeb)

 

JĘZYK NIEMIECKI – Aleksandra Szywała

  • zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego (poniedziałek 13.30 – 14.00, czwartek 14.20 – 15.10)

 

CHEMIA – Maria Warzyńska

  • zajęcia wyrównawcze z chemii i biologii (środa 14.20 – 15.10, czwartek 14.20 – 15.10)

 

FIZYKA – Anna Ścibek

  • zajęcia dodatkowe z fizyki i informatyki (wtorek i czwartek 7.30 – 8.00, środa 14.25 – 15.10)

 

GEOGRAFIA – Monika Warachewicz

  • zajęcia dodatkowe z geografii i WOS-u (czwartek 14.20 – 15.10, piątek  7.15 – 8.00)

 

MATEMATYKA – Magdalena Ulman

  • zajęcia wyrównawcze z matematyki (poniedziałek 14.20 – 15.10, środa 7.15 - 8.00)

 

MATEMATYKA –  Agnieszka Polska

  • zajęcia wyrównawcze z matematyki (wtorek14.20 – 15.10, czwartek 7.20 - 8.00)

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA –  Iwona Jurczak

  • zajęcia wyrównawcze z EDB (piątek 14.30 - 15.30)

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE – Alicja Kaźmierczak

  • SKS piłka nożna (poniedziałek 14.25 – 15.10)
  • SKS piłka siatkowa (środa 15.15 – 16.00)

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE – Radosław Gałkowski

  • SKS piłka nożna, SKS rekreacyjne (poniedziałek, czwartek)

 

MUZYKA, PLASTYKA, ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE – R. Fura

  • zajęcia dodatkowe z muzyki, plastyki i zajęć artystycznych (poniedziałek 7.15 - 8.00, czwartek 14.25 – 15.10)

 

RELIGIA – Tomasz Witkowski

  • lekcje katechezy i patriotyzmu poza murami szkoły (wtorek 15.00 – 16.00)

 

DORADZTWO ZAWODOWE – Marta Łabaj

  • zajęcia indywidualne z doradztwa zawodowego (wtorek 7.30 – 8.00, czwartek 14.25 – 15.10, piątek 7.30 – 8.00)

 

BIBLIOTEKA – Małgorzata Szulc

  • zajęcia dziennikarskie (wtorek 15.10 – 16.00)

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Luty 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Imieniny

Pozytywna myśl na dzisiaj: