Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra pedagogiczna

Czcionka:

 

KADRA PEDAGOGICZNA

ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO

GIMNAZJUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W NOWYM STAWIE


DYREKTOR SZKOŁY

mgr Tomasz Bojarczuk, wychowanie fizyczne

dyrektor@zspnowystaw.pl

 

WICEDYREKTOR SZKOŁY

mgr Danuta Markiewicz, biologia, wychowanie do zycia w rodzinie

danuta.markiewicz@zspnowystaw.pl

 

NAUCZYCIELE POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW

 

♦ mgr Radosław Gałkowski - wychowanie fizyczne

radoslaw.galkowski@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Iwona Jurczak - edukacja dla bezpieczeństwa, technika, plastyka

iwona.jurczak@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Waldemar Kalinowski - geografia

waldemar.kalinowski@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Alicja Kaźmierczak - wychowanie fizyczne

alicja.kazmierczak@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Rafał Kuziemkowski - historia

rafal.kuziemkowski@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Marta Łabaj - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

marta.labaj@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Agnieszka Pliszka - Czapp - język polski

agnieszka.pliszka-czapp@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Agnieszka Polska - matematyka, informatyka

agnieszka.polska@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Małgorzata Sawicka - język angielski

malgorzata.sawicka@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Izabela Socińska - język polski

izabela.socinska@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Marek Szczeciński - wychowanie fizyczne

marek.szczecinski@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Małgorzata Szulc - bibliotekarz

malgorzata.szulc@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Aleksandra Szywała - język niemiecki

aleksandra.szywala@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Anna Ścibek - fizyka, informatyka

anna.scibek@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Magdalena Ulman - matematyka, informatyka

magdalena.ulman@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Monika Warachewicz - geografia, wiedza o społeczeństwie

monika.warachewicz@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Maria Warzyńska - chemia, biologia

maria.warzynska@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Teresa Bilewicz- świetlica szkolna

teresa.bilewicz@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Bogusław Wilkocki - język angielski

boguslaw.wilkocki@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Tomasz Witkowski - religia

tomasz.witkowski@zspnowystaw.pl

 

♦ mgr Małgorzata Wisowska - Rózycka - matematyka

malgorzata.wisowska-rozycka@zspnowystaw.pl

 

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Maj 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Pozytywna myśl na dzisiaj: