Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Andrzejkowe wróżenie ...

Utworzono dnia 11.12.2018
Czcionka:

11.12.2018 r.

ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE :)

Samorząd Uczniowski zorganizował w ZSP przy ulicy Mickiewicza w tym roku wyjątkowo ciekawe „Andrzejki”. Podczas przerw wszyscy uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję poznać swoją przyszłość :) Były oczywiście tradycyjne wróżby z sercem, ciasteczka z wróżbą i wiele innych. Nasze szkolne CYGANKI spisały się wyśmienicie, czyżby wróżyło im to przyszłość w Świecie Magii i czarów?!

Dziękujemy również wspaniałej Radzie Rodziców za zorganizowanie cudownego kiermaszu!

 

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - z przymrużeniem oka :)

 

Co każda z klas o sobie wiedzieć powinna ...

Klasa VII a

Uczniowie z tej klasy mają duże potrzeby poznawcze i wiele zainteresowań. Posiadają wiedzę wykraczającą poza program. Niestety zupełnie inaczej jest z przedmiotami nielubianymi – trudno zachęcić czy zmusić ich do zgłębienia nieinteresujących ich zagadnień. Cierpliwości i zapału nie wystarcza im zbyt długo, dlatego też mimo iż codzienne wstawanie przyjmują z zapałem, to już o 9.00 są śmiertelnie znudzeni  szkolną rutyną. Ratuje ich niezwykła chłonność umysłu?? ... a może umiejętność pochłaniania kanapek?? Kochani ... pełny obfitości okres przed Wami :) Święta!!!

 

Klasa VII b

Klasa ta nie ma umiejętności swobodnego przyswajania wiedzy, jednak w szkole radzi sobie bardzo dobrze - ich sukcesy okupione są solidną pracą - NAUCZYCIELI :) Są świetnie zorganizowani, uczą się systematycznie:), a ich zeszyty i notatki w trudnych sytuacjach ratują inne klasy. Świetnie radzą sobie w przedmiotach ścisłych. W językach najbliższa im jest gramatyka. Są bardzo koleżeńscy, poproszeni o pomoc, chętnie zostaną po lekcjach i wytłumaczą kolegom zawiłości matematyki. We wszelkich szkolnych konfliktach są głosem rozsądku – godzą zwaśnione strony:) Najbliższe dni, to czas wzmożonej pracy!

Klasa VII c

Dzieci z tej klasy są bardzo elokwentne i często pełnią rolę szkolnych adwokatów. Są w stanie przekonać najsurowszego nauczyciela do rezygnacji z zapowiedzianej klasówki :) Są lubiani  i przez uczniów i przez nauczycieli. Mogą zostać nie tylko szkolnymi gwiazdami :) Wszechstronnie uzdolnieni świetnie radzą sobie ze wszystkimi przedmiotami. Nawet jeśli coś ich  nie interesuje, są  w stanie przekonać nauczycieli, że to ich pasja. Czas na odrobinę odpoczynku ... zostawcie wszystko ... bawcie się!


VIII a

Obdarzeni  wielką wyobraźnią rzadko wykazują swoje umiejętności. Wszyscy ich podziwiają:) Są bardzo bystrzy, jednak bycie prymusem nie jest ich priorytetem. Zamiast godzinami się uczyć, wolą zorganizować szkolną wycieczkę, wypad do kina czy dyskotekę. Zawsze chętnie przygotują szkolną imprezę – wszystko, żeby tylko nie słuchać nudnych wykładów. Jako aktywiści - są  bardzo lubiani przez nauczycieli, a szkolni koledzy wiedzą, że z nimi nie będą się nudzić.


VIII b

W szkole są poukładani i  bardzo grzeczni. Dobrze się uczą, są bystrzy i logiczni. Zazwyczaj dobrze przygotowani do lekcji. Nie zdarza im się spóźnić czy pójść na wagary. Lubią szkołę i dobrze się tam czują.:) Czasem z lekką zazdrością patrzą na szkolnych rozrabiaków – chcieliby być tacy  jak oni, jednak ich  rozsądek bierze górę i wracają do odrabiania lekcji. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie pracują w zespołach przy przygotowywaniu referatów czy prezentacji.
 

VIII c

Uczniowie z VIII c bardzo chcieliby być najlepsi we wszystkim, ale wiedzą, że to niemożliwe. Dlatego też wybierają jedną dziedzinę czy przedmiot i .... uczą się .... uczą :):) Jeszcze długo po tym, jak skończą szkołę krążą legendy o tym, że byli mistrzami w wielu dziedzinach.  Źle znoszą porażki i jeśli z jakiegoś przedmiotu kiepsko im idzie – nie zależy im na tym. Zawsze są w szkolnej elicie – jeśli nie mogą być przywódcami, to chociaż przyjaźnią się ze szkolnymi liderami. Boją się ryzyka, ale dla prestiżu skłonni są do zachowań ryzykownych – bywają wtedy aroganccy czy niegrzeczni. Chętnie udzielają się w ... organizowaniu IMPREZ.

III a

Są spokojni i ułożeni. Cenią piękno i chętnie udzielają się w samorządzie uczniowskim i przygotowują  gazetki szkolne.  Jeśli chodzi o naukę, to nie są wybitni, ale dobrze radzą sobie z większością przedmiotów. Trudno im wyobrazić sobie przyjście do szkoły bez odrobionej pracy domowej czy żeby nie przygotować się na klasówkę. Są bardzo lubiani przez innych. Mają bardzo wiele pasji pozaszkolnych i w nich się realizuje. Czasem mają ochotę na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji – a wtedy ... szkoła należy jedynie do nich!!


III b

Ta klasa, to jednostka wybitna. Bardzo inteligentni, oczytani, z ogromną wiedzą. Czasami z pełną premedytacją wykazują nieposłuszeństwo. Wszyscy mogliby być prymusami, gdyby tylko chcieli. Ale oni nie chcą ... Zazwyczaj trzymają się na uboczu, nie dąży do uczestnictwa w szkolnych imprezach - wolą wyjazdy do ZSP nr 3 w Malborku. Są oryginalni i twórczy. Mimo swojej niechęci do dyscypliny, są bardzo ambitni i z pewnością zajdą daleko.... dalej niż do CEGIEŁKI.


III c

Są bardzo lubiani i popularni. Często bywają otoczeni przez grono wiernych fanów. Są sympatyczni i weseli. Nauka przychodzi im bez problemu. Lubią mieć świetne oceny. Czasem braki talentu nadrabiają ciężką pracą, jednocześnie udając, że nic ich to nie kosztowało. Są świetnymi sportowcami. Chętnie wykonują dodatkowe zadania - jednak zawsze takie, żeby nie zajmowały im zbyt wiele czasu. Kochani i podziwiani, są dla kolegów wzorem do naśladowania. Wyznaczają trendy w szkole:)
 

Andrzejkowe wróżenie :)

Utworzono dnia 12.12.2018, 22:05

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Maj 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 116

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 296

W poprzednim miesiącu: 482

Wszystkich: 37147

Pozytywna myśl na dzisiaj: